VİZYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan güvenli, hızlı zaman ve maliyete tasarrufu sağlayan çalışma prensiplerine sahip; uzman kadrosu ile kapıdan kapıya mal ve hizmetleri eksiksiz gerçekleştirmek. Günün değişen ve gelişen teknolojilerini takip ederek lojistik sektöründe hizmetlerinin gerçekleştirilmesinde kullanmak, globalleşen dünya ticaretinde hak ettiği yeri almaktır.

MİSYONUMUZ

Hizmetimizi ileri teknolojik yöntemlerle takip etmek, müşterilerimize en uygun çözümleri sunmak, en güvenilir en hızlı yüksek performanslarda hizmet vermek, yüksek kalite ve standartlarda en uygun piyasa koşullarındaki alternatifleri sunarak müşteri memnuniyetini yakalamaktır.

HEDEFİMİZ

Devamlı günün şartlarına uygun değişime açık sürdürülebilir hizmet prensiplerine sahip, lojistik faliyetlerinde saygın, güvenilir, tercih edilen firma olmak.

– Müşterilerimize, rakiplerimize karşı piyasa şartları içerisinde, ilkeli, dürüst, açık ve tutarlı olmayı çalışma prensipleri
olarak önem veririz.

– İşlerimizin hukuka, genel iş ahlakına uygunluğuna dikkat ve riayet ederiz.

KARAYOLU TAŞIMA
Yükünüzü hareket noktasından varış noktasına zamanında güvenle taşıma hizmetinin müşterilerimiz için öneminin bilinci içerisindeyiz. Bunu gerçekleştirmek bizim işimizdir.

DENİZ YOLU
Etkili ve geniş acente ağına sahip uluslararası denizcilik alanında hizmet veren firmalarla yapılan anlaşma ve organizasyonla müşterilerimizin hizmet talepleri süratle yerine getirilmektedir.

Hedefimiz “her koşulda mükemmel hizmetler sunmak” ve “vazgeçilmez” olmaktır.

HAVA YOLU
Siz değerli müşterilerinin dünyada kendisini güvenilirliğiyle kanıtlamış havayolu şirketleri ve acentelik ağının da destegi ile tüm havayolu taşıması taleplerinize hızlı, ekonomik ve farklı çözümleri ile cevap verebilecek bir altyapı ve profesyonel bir kadro ile hizmetinizdedir.

ULUSLARARASI DEMİRYOLU YÜK TAŞIMACILIĞI (VAGON İLE TAŞIMALAR)

  • Avrupa ülkelerine karşılıklı olarak demiryolu taşıması organizasyonu
  • CIS ülkelerine karşılıklı olarak demiryolu taşıması organizasyonu
  • Yakındoğu ülkelerine karşılıklı olarak demiryolu taşıması organizasyonu
  • Depolama
  • Vagon tahmil tahliye
  • Sağlamlaştırma (lashing)
  • Gümrükleme hizmeti
  • Proje taşımacılığı
  • Büyük Konteyner taşımacılığı